Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Debati mbi ‘Shengenin Ballkanik’ prek edhe Vesa Lumën, me Big Basta-n jep mesazhin e fortë përmes fotos

Ajo që u quajt “Shengeni Ballkanik” duket se po has shumë problematika jo vetëm nëpërmjet politikanëve në vetvete por edhe nëpërmjet personazheve të njohur që në një mënyrë apo tjetër janë ndjerë të përfshirë nga situata.

Duke qenë se Kosova nuk ka pranuar të bëhet pjesë e tryezave të Shqipërisë-Serbisë-Maqedonisë, reagimet për këtë ‘ndarje’ kanë qenë të shumta. Reagimin e Stresit, mund ta lexoni këtu.

Ndërkohë edhe Vesa Luma e cila për momentin ndodhet se bashku me Big Bastan dhe djalin e tyre në Zelandën e Re, ka vendosur që nëpërmjet një fotoje në çift të japi një mesazh.

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *