Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

“Zgjohu o shtet”/ Thaçi hetohet për kríme lufte, publikohen fotot e tmèrrshme trupave shqiptarë nga ushtria serbe

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka 4 ditë që po merret në pyetje nga Prokuroria e Hagës për ákuzat e krímeve të lùftës dhe vrásjeve të palígjshme. Ndërkohë në rrjet janë publikuar fotografitë e disa qytetarëve kosovarë të vrárë gjatë lùftës së Kosovës.

Pamjet janë të rènda pasi duken persona të shtrirë përtokë, të vdèkur dhe të másakruar në mënyrë bárbare. Imazhet janë publikuar nga një faqe jozyrtare në Facebook që mban emrin ‘UÇK-Djepi i lirisë’.

“18+. Foto që bëhen publike për herë të parë. Pra Serbet janë atë që bëren kríme në Kosovë. Zgjohu o shtet mos flej,” shkruhet në postim.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *