Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Covidi i merr jetën një tjetër personaliteti, vdes profesori i Shkencave Gjeologjike (Emri)

Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jetë.

Lajmi është bërë i ditur nga të afërmit e tij përmes rrjeteve sociale. Mësohet se profesori ka ndërruar jetë, si pasojë e infektimit me koronavirusi.

Noka ishte një personalitet në shkencën e gjeologjisë jo vetëm në Kukës, por në gjithë Shqipërinë. Personalitet i shquar në fushën e kërkimeve dhe studimeve gjeologjike.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *