Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

‘Çmendet’ 44-vjeçari, drejton automjetin pa goma

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në qytetin e Vinkovcit në Kroaci, ku një qytetarë është parë të ngasë një makinë pa goma.

Kjo pamje habiti jo pak qytetarë, të cilët menjëherë njoftuan policinë. Pas ndalimit nga policia, u vu re se qytetari 44-vjeçar ishte në gjendje të dehur dhe nuk po e kuptonte se çfarë po bënte.

Në njoftimin e saj, policia ka bërë me dije se qytetari është gjobitur 1.600 euro si dhe i është hequr leja e drejtimit për 3 muaj.

(R.G/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.