Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Çiljeta i mahnit të gjithë me këtë video, Albani nuk përmbahet

Prej kohësh këngëtarja Çiljeta Xhilaga është në një lidhje me portierin Alban Hoxha, lidhje e cila ka qenë në qendër të vëmendjes edhe për faktin që çifti në fillim nuk e konfirmonin.

Ndërsa tani ata shihen shpesh bashkë dhe Çiljeta nuk i kursen më deklaratat e dashurisë në intervista siç ishte hera e fundit tek “Rudina”, ku tha se është shumë xheloze.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një video ku i mahnitur fansat duke vënë në pah sytë e bukur.

Mes komenteve të shumta ka dalluar komenti i Albanit i cili ka lënë një zemër rozë ndërsa Çiljeta i ka dërguar një puthje.

View this post on Instagram

🤞🏼

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *