Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Çifti lë përfundimisht garën në “Dance with me” (FOTO)

Spektakli “Dance with me” e ka nisur këtë sezon me largime të njëpasnjëshme.

Pas largimit të Fiori Dardhës dhe Linda Reit, nga gara është larguar përfundimisht dhe një çift tjetër. Aurela Hoxha e Mehdi Malkaj kanë lënë përfundimisht garën.

Kjo erdhi pasi Mehdiu kreu një operacion në gju i cili doli me sukses. Fatmirësisht, Mehdiu është mirë dhe operacioni shkoi sipas parashikimeve. Aurela ka vendosur që të mos e vazhdojë garën pa Mehdiun dhe ka dërguar një video mesazh në TV ku i uron shëndet të plotë Mehdiut dhe i thotë se ajo nuk mund të vazhdojë pa të.

Shërim të shpejtë Mehdi!

(F.M/Faxweb)

mehdi.jpeg

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *