Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaPolitikëTe FunditTe Gjitha

Çfarë po ndodh në Kosovë? Ndërpritet takimi Kurti-Mustafa: S’kemi çfarë themi

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës kanë shkuar në një ndërprerje për 40 minuta pas 1 orë takim që u mbajt në nivel të ldierëve.

Kështu kanë deklaruar para mediave dy shefat e partive.

“Nuk kemi çka deklarojmë, bisedimet vazhdojnë kemi një pauzë gjysmë orë, 40 minuta”, u bë e ditur nga lideri i VV-së dhe LDK-së, shkruan Express.

Ndërsa dy partitë momentalisht kanë në Kuvend të Kosovës edhe nënkryetarët e anëtarë të tjerë me të cilët si duket do të konsultohen Kurti dhe Mustafa

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *