Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Çfarë po ndodh në familjen mbretërore? Marrëdhëniet mes Harry dhe William të tensionuara

Marrëdhënia mes Princit William dhe Princit Harry nuk është në ditët e saj më të mira. Sipas mediave ndërkombëtare, lidhja mes tyre është dëmtuar dhe marrëdhëniet janë të tensionuara dhe të dëmtuara thellësisht.

Lidhja mes vëllezërve u dëmtua që kur ata ishin në King Power Royal Charity Polo Day, në të cilën Ëilliam dhe Harry luajtën të dy. Por William ka akuzuar Harryn se ka folur vrazhdë me stafin.

“Është e bezdisshme të shohësh sesi është dëmtuar marrëdhënia e William me Harry. Ata do ta duan gjithmonë njëri-tjetrin si vëllezër, por tani gjërat nuk kanë qenë kurrë kaq të këqija. William ndihet i tradhtuar nga Harry. Harry mendon se William dhe Kate kurrë nuk i dhanë Meghan një shans”, i tha një burim “The Sun”.

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *