Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


EkonomiFlashTe FunditTe Gjitha

Çfarë po ndodh me monedhën e huaj? Rritet Euro, ja me sa këmbehet valuta sot!

=Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rritje e Dollarit, Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 100.4 Shitet 101.3

Euro: Blihet 122.7 Shitet 123.2

Paundi Britanik: Blihet 141.9 Shitet 142.7

Franga Zviceriane: Blihet 111.2 Shitet 112

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.