BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Çfarë ndodhi me Orindën dhe gazetare në Arabi? Ajo publikon VIDEO nga rajoni i policisë

Pak ditë më parë, moderatorja e njohur Orinda Huta tregoi se kishte udhëtuar në Dubai së bashku me Albana Nanaj për programin e kësaj të fundit ‘Check In’.

Ndërsa së fundmi me anë të një videoje në llogarinë e saj në ‘Instagram’, Orinda ka zbuluar se ky udhëtim i ka sjellë edhe një problem.

“@albana_nanaj është super yll. Se e dini ju që na morën në polici kur ishim në Abu Dhabi? Ndiqeni nesër në 14:30 arsyen pse”, ka shkruar Huta krah videos ku nuk kanë munguar edhe të qeshurat.

Me siguri ndjekësit janë shumë kureshtarë tashmë se çfarë ka ndodhur me moderatoret, megjithatë kjo mund të zbulohet ditën e nesërme, ashtu siç ka pohuar dhe Orinda.

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *