Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Çuditen pushuesit/ Gjendet në breg krijesa misterioze 4.5 metra

Një krijesë e cila ishte rreth 4.5 metra e gjatë ka përfunduar në bregun e detit në Britani. Krijesa u zbulua në plazhin Merseyside në Liverpool ditën e mërkurë.

Njerëzit nuk ishin në gjendje ta identifikonin kafshën e cila ka një kokë të mbuluar me qime dhe është shumë e dekompozuar. “Është shumë e çuditshme”, tha një burrë. “Është si një grumbull gjërash të mbledhura në një”.

“Është 4.5 metra e gjatë, ka pendë dhe duket sikur një tjetër krijesë i është bashkëngjitur nëpërmjet një korde që do të thotë se kafsha mund të ketë qenë duke lindur”. Fotot e kafshës janë shpërndarë në internet. Edhe pse shumë persona japin sugjerime askush nuk ka mundur ta identifikojë deri më tani.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *