Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Çështja në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv, reagon klubi i Skënderbeut: Mos bini pre e aludimeve

Klubi i Skëndërbeut ka reaguar lidhur me procesin që po zhvillohet në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv duke publikuar një letër zyrtare të zyrës ligjore që po mbron interesat e klubit.

Sipas këtij klubi, ky reagim vjen si një përgjigje ndaj interesit të medias dhe tifozëve mbi çështjen duke argumentuar se ky është I vetmi informacion që mund të bëjë publik për momentin.

Të dashur sportdashës dhe tifozë, “lutemi të mos bini pre e aludimeve dhe lajmeve pa fund mbi çështjen në fjalë”, shkruhet në deklaratë përkrah letrës zyrtare të zyrës ligjore ë mbron klubin në Gjykatë.

Reagimi i plotë:

Në përgjigje të interesit tuaj mbi çështjen që po zhvillohet në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv po publikojmë letrën zyrtare të zyrës ligjore që po mbron interesat e klubit.

Ky është i vetmi informacion që mund të bëjmë publik momentalisht. Lutemi të mos bini pre e aludimeve dhe lajmeve pa fund mbi çështjen në fjalë.

Shpresojmë për më të mirën!

Me respekt,
KF Skënderbeu

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.