Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Ceka-Hajdarit: Ke fjalime burgaxhinjsh, e di se kush ia bën këto

Politikani Neritan Ceka  i ka konsideruar se fjalimet i Rudina Hajdarit si fjalime fjalime burgaxhinjsh.

Ceka than në “360 Gradë” se ai e dinte se kush I bënte këto fjalime për të cilat tha se nuk janë intelektuale dhe nuk mund të dalin nga amasada amerikane.

Ceka: Sot Rudina Hajdari u mor me gruan e Presidentit dhe me burrin e gruas së Presidentit. Unë i di se kush i bën këto fjalim, janë fjalime burgaxhinjsh, nuk janë intelektualë dhe nuk mund të dalin nga ambasada amerikane. Burgaxhinjtë thonë jo gruaja, jo burri, jo kalamani.

Zheji: Do hysh në gojën e Rudina Hajdarit dhe pastaj i shkreti ti.

Ceka: Nuk e kam problem fare. Ne i kemi pasur ca përvoja të tilla. Edhe Ramiz Alia i kishte të gjitha numrat edhe tha kush do të rrijë në Shqipëri le të rrijë dhe kush do të ikë le të ikë. Ndodhi që në korrik iku një pjesë e popullsisë, po ata që mbetën e bënë përmbysjen.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *