Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Një foto që tregon të ardhmen e Kosovës”, analisti shqiptar përshkruan me një foto situatën politike në Kosovë (FOTO)

Një foto e kreut të LDK-së në Kosovë Isa Mustafa e publikuar sot në media i ka mjaftuar analistit Andi Bushati, për të përshkruar situatën politke në Kosovë.

Bushati shkruan me ironi se kjo është e ardhmja e Kosovës duke marrë shkas nga fotoja me shkop e Mustafës.

“Një foto që tregon të ardhmen e Kosovës”, shkruan me ironi Bushati.

Ky reagim i tij vjen pasi ditën e sotme, Isa Mustafa lajmëroi se LDK ka mandatuar Avdullah Hotin, si kandidat për kryeministër dhe për të formuar qeverinë e re.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *