Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Braktisja e statusit mbretëror/ Nuk ishte vetëm Meghan, zbulohet personi që shtyu Princin Harry të largohej

Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry dhe Meghan Markle, u bënë kryefjala e mediave pas kërkesës së tyre për t’u larguar nga familja mbretërore.

Ata humbën statusin e tyre mbretëror për t’u bërë të pavarur financiarisht dhe për të nisur jetën e re në Kanada. Në deklaratëm e tij, Harry tregoi se vendimi ishte shumë i vështirë, megjithatë i duhej të mbështeste bashkëshorten e tij, e cila nuk e përjetoi mirë përfshirjen në familjen mbretërore.

Në këtë mënyrë Harry ‘fajësoi’ Meghan-in për këtë vendim, por duket se pas saj fshihet edhe dikush tjetër. Burime për “Daily Mail” kanë treguar se Harry është ndikuar shumë edhe nga vjehrra e tij.

Ai e sheh atë si mbretëreshë dhe dëgjon çdo këshillë të saj. Burimi tregon se Harry ka krijuar një lidhje të ngushtë me të, meqë ai e ka humbur herët nënën e tij.

Doria (nëna e Meghan) ka qenë pranë tyre në çdo moment, ndaj Harry nuk ia prish për asgjë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *