Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shpérthen në flakë në ecje e sipër X5-a, dyshimet e para

Një automjet tip BMW X5 ka marrë flakë në ecje e sipër në aksin Qafë Thanë-Pogradec. Automjeti ka pësuar defekt teknik, çka ka bërë që ai të përfshihet në mënyrë të menjëhershme nga flakët.

Edhe pse ndërhyrja e zjarrfikësve është arritur të bëhet relativisht shpejt, mjeti është djegur pothuajse komplet në pjesën e përparme dhe sallonin e brendshëm. Fatmirësisht nga djegia e tij nuk ka të lënduar pasi drejtuesi ka arritur të dalë në kohë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *