Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Bllokimi i rrugëve/Zbulohet shpërndarja e ish-deputetëve. Ja ku do jenë Basha dhe Kryemadhi

Sot në orën 18:00 opozita do të zhvillojë  aksionin e planifikuar të bllokimit të rrugëve në akset kryesore në qytete të ndryshme të Shqipërisë.

Përveç demokratëve  dhe protestuesve si gjithmonë me ta do jenë dhe ish-deputetët e partive opozitare.

Kryetari i PD Lulzim Basha do të jetë i pranishëm në bllokimin rrugës në Elbasan, tek mbikalimi i Bradasheshit, ora 18.00.

Ndërkohë Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, do të jetë Në Durrës, te rrethrrotullimi i Plepave

Në Tiranë në rrethrrotullimin Shqiponja do të jenë ish-deputetët  Petrit Vasili, Luan Rama, Klajda Gjosha, Floida Kerpaci, Edmond Panariti dhe Erisa Xhixho

Në Shkodër: Agron Cela

Në Lezhë: Viktor Tusha

Nëe Milot: Perparim Spahiu

Në Fier: Kejdi Mehmetaj

Në Elbasan: Edmond Haxhinasto

Në Korce: Endrit Braimllari

(j.b/faxweb.al)

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *