Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Blendi Fevziu fton në emision 4 kandidatët në garë për PD-në, Basha refuzon të marrë pjesë: Nuk ka pranuar të përballet ne gazetarët

Mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion po diskutohet mbi zgjedhjet që pritet të mbahen ditën e diel për zgjedhjen e kreut të ri të Partisë Demokratike.

Në fjalën hapëse të emisionit, moderatori Blendi Fevziu bëri me dije se janë ftuar të jenë pjesë e panelit të katërt kandidatët në garë dhe i vetmi që ka refuzuar pjesëmarrjen është kreu aktual Lulzim Basha.

Sipas Fevziut Basha ka refuzuar prballjen me gazetarët për çështjen e zgjedhjeve të brendshme në PD.

Janë 4 kandidatë që konkurrojnë, ne i kemi ftuar të katërt që të jenë sot prezent, tre prej tyre e kanë konfirmuar pjesëmarrjen, i katërti nuk ka pranuar që të përballet me gazetarët për këtë çështje”, tha Fevziu.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.