Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


Te Gjitha

Biznesmeni indian mbrohet nga koronavirusi me maskë floriri: Më ndalojnë njerëzit rrugës…

Një biznesmen indian ka vendosur që të mbrohet nga koronavirusi me një maskë tepër të veçantë me vlerë 4000 dollarë.

Vlera e maskës është kaq e lartë për arsye se ajo është prej floriri, ndërsa biznesmeni thotë që shume qytetarë e ndalojnë në rrugë dhe i kërkojnë të bëjë foto me të.

“Njerëzit më kërkojnë “selfie”, habiten kur më shohin me një maskë ari nëpër supermarkete”, tha biznesmeni për AFP.

Ai tha se nuk e ka blerë maskën për t’i bërë reklamë vetes, por për t’u mbrojtur nga koronavirusi, megjithëse shprehet se nuk është i sigurt se kjo maskë do e mbrojë nga virusi.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *