FlashTe FunditTe Gjitha

Bie nga ekskavatori, humb jetën punonjësi i bashkisë në Korçë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Korçës pasi një punëtor i bashkisë ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike.

Punonjësi i bashkisë së Korçës ka rënë nga ekskavatori dhe si pasojë ka humbur jetën.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Qatrom. 50-vjeçari Alfred Caco ishte në një nga ditët e zakonshme të punës së tij, por nuk mundi të dalë i gjallë nga incidenti që i ndodhi. (J.V/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *