Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Besa Shahini tregon format perfekte me bikini në bregdetin e jugut, bashkëshorti i përkushtuar e lyen me krem kundër diellit

Ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe bashkëshorti i saj Dardan Molliqaj po pushojnë në bregdetin shqiptar të jugut. Bashkë me ta është edhe vajza 9-vjeçare e Molliqajt nga martesa e parë.

Në fotot e publikuara nga Panorama tregohet qartë se çifti duken mjaft të dashuruar me njëri- tjetrin dhe të bën përshtypje gjithashtu kujdesi i madh që Dardani tregon ndaj bashkëshortes, duke i lyer trupin me kremin kundër diellit.

Siç duket ministrja, pavarësisht moshës, duket me linja perfekte ndërkohë që po merr rreze dielli ne shezlong.

Për sa i përket faktit nëse Besa dëshiron apo jo fëmijë, ajo vetë ka thënë në një intervistë se do të donte të kishte shumë fëmijë, por ka dy faktorë që nuk e favorizojnë. E para është karriera dhe e dyta mosha.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *