FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Berisha nuk ndalon me akuzat e tij kundra qeverisë Rama, si i quan ministrat dhe deputetët e PS-së

Kryeministri Sali Berisha nuk ndalon me akuzat e tij kundra qeverisë Rama. Ai  thërret  Niko Peleshin si Niko Ragami, Fatmir Xhafën si Agim Xhafa, por këto nuk janë të vetmit për të cilët Berisha tërheq vëmendjen.

“Niko Peleshin e thërrësin Niko Ragami, Fatmir Xhafën e thërrasin Agim Xhafa, Pandeli Majko ska lidhje me krimin po e thërrasin Erion Veli se do të mbash në njërën dorë te tepsia, nga një anë Rama dhe në anën tjetër Veliaj. Ditmir Bushatin e thërrasin, Ditmir ditziu, Arben Zhozhoja i njohur për aferat e tij.Ai e peshon në kandar Edi Ramën, Damian Çela”

(B.N/Shuplaka

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.