Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Berisha: Në narko-shtetin e Noriegës narko-bandat bëjnë ligjin në mes të kryeqytetit! (FOTO)

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qyetari, I cili i shkruna Berishës se në Tiranë në zonën e ish-parkut të autobusave, disa persona po lëvizin me mjete te bilinduara dhe të arrmatosur.

 

MESAZHI I PLOTË:

Ne narko-shtetin e Norieges narko-bandat bejne ligjin ne mes te kryeqytetit!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Zoti Berisha pershendetje desha te denoncoj nje fakt se ne lagjen time te ish parku ka persona qe qarkullojne me mjete te blinduara dhe policia e tiranes nuk merr masa ata jane te armatosur dhe nuk e kan problem te na terrorizojne e kupton vet ti se kujt band i perkasin ju lutem na ndihmoni se nuk jetohet keshtu anonim te lutem po tedergoj dhe fotot e makinave Tesapo ardhura nga amerika”

(S.SH/Shuplaka)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2872″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *