Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

“Vdès në hotelin e Sadri Abazit emigranti i karantinuar”, Berisha bën denoncimin e fortë: Prefektja gjithçka për të fshehur ngjarjen (EMRI)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një ngjarje të rëndë që sipas tij ka ndodhur në një nga hotelet që është kthyer në karantinë pr emigrantët e ardhur nga jashtë vendit e që duhet të kalojnë 14 ditë në karantinë në Golem, ku shprehet se njëri prej tyre ka humbur jetën.

Referuar Berishës, personi ka humbur jetën nga kanceri i stomakut stadi i katërt pa asnjë kujdes shëndetësor  ndërsa pohon se 4 ditë më parë ka zbritur në Rinas dhe është dërguar në hotelin e Sadri Abazit, deputetit socialist në Kuvend.

Sipas Berishës, prefektja bën gjithçka për ta fshehur ngjarjen me urdhër të kryeministrit Rama ndërsa shton se dënon mbylljen e qytetarit në hotel në mënyrë çnjerëzore dhe kriminale.

Reagimi i plotë:

Nje krim i shemtuar ne karantinen Rama – Abazi ne Golem!

Vdes i semuri me kancer stomaku stadi i katert ne hotel pa asnje kujdes mjekesor.

Ate e sollen para kater ditesh nga Rinasi dhe e ndryne ne hotel per ta zhvatur Rama me Sadri Abazin.

Prefektja e Tiranes dhe Rebani Droga bene gjithçka per ta fshehur vdekjen tragjike me urdher te Rames.

Shpreh ngushellimet e mia me te ndjera familjes se viktimes dhe denoj me ashpersine me te madhe si çnjerezore dhe kriminale ndryrjen e te ndjerit ne hotel vetem e vetem per ta rrjepur edhe ditet e fundit te jetes hajdutet e te vdekurve Rama-Abazi.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr po te informoj sevKeta mbajten te semure terminal me tumor ne karantine ne hotel I kthyer nga jashte dhe ju vdiq dije ne hotel. Prefektja e Tiranes dhe drejtori I policise rebani jaupi ju mbushen mendjen familjareve mos ta benin mediatike. Rasti eshte nga fshati Lapardha e Beratit
Eshte informacion i sakt ju be autopsia dje ne mengjes Bajram Luzi eshte emri i tij kishte mbrritur para kater ditesh ne Rinas dhe e çuan me detyrim ne Golem nd Hotel me kancer stomaku stad i katert..Ai vdiq ne hotel dhe te vdekur nga hoteli e nisen nd morg

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *