Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


PolitikëTe Gjitha

Berisha edhe sot për Roshin: Kryebanditi mashtron kur thotë se ka shkarkuar kryetarin përdhënues! (DOKUMENTI)

Elvis Roshi ishte një nga të parët zyrtarë të prekur nga ligji i dekriminalizimit. KQZ-ja vendosi për shkarkimin e tij, vendim të cilin e mbështeti edhe Rama. Por Roshi vazhdon të jetë akoma në detyrë. Edhe ‘’Shuplaka’’ e ka denoncuar rastin flagrant sesi Roshi e ushtron akoma detyrën edhe pse i shkarkuar.

Ndërkohë që sot ka qenë ish-kryeministri Berisha ai që ka publikuar një tjetër dokument që kryetari i Bashkisë së Kavajës qëndron ende në detyrë.

‘’Një dokument nga Banditistani!

Kryebanditi mashtron shqiptarët se ai ka shkarkuar si kryetar bashkie përdhunuesin, njeriun me pesë emra, trafikantin Elvis Rroshi!

Por dokumenti i datës 20.2.2017 me firma dhe vula dëshmon dhe e nxjerr cullak Ramën ashtu siç është mashtrues ordiner dhe i paskrupull që përdor postin për të mashtruar qytetarët! Sb’’, shkruan Berisha.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.