Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ben Blushi padit ish-kryeministrin Sali Berisha

Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel Ben Blushi, ka nisur një padi ndaj ish-kryeministri Sali Berisha. Gazeta Shqip shkruan se Blushi e ka paditur këtë të fundit në gjykatë, për shpifje.

Sipas Blushit, Berisha ka kohë që hedh baltë ndaj tij dhe familjarëve të tij, ndaj ka vendosur që t’i drejtohet gjykatës.

Po sipas gazetës “Shqip” “shpifjet e rëndomta dhe pa fantazi të Sali Berishës u shtuan sidomos pasi TV Klan doli nga platforma Digitalb.”.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *