Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Befason gazetari i njohur shqiptar: Shkoj tek shtëpitë e të tjerëve dhe bëj ligjin

Gazetari Ervin Kurti ka ndarë detaje nga marrëdhënia e tij me miqtë. Teksa në një studio televizive po flitej për marrëdhënien, që të ftuarit kanë me komshinjtë e tyre, gazetari tha se, për të shtëpia e tij, është “oazi i qetësisë” dhe nuk dëshiron ta shqetësoj ndonjë. Ndërsa ai vetë, thotë se shkon tek shtëpia e të tjerëve dhe “bën ligjin”.

Një rast e kemi parë të gjithë, teksa në transmetim live në emisionin “E Diell”, Kurti “gërmoi” në çdo cep të shtëpisë, së këngëtares Ingrid Gjoni. Por një rast tjetër interesant, Ervini na e zbuloi vetë, kur tha se kishte shkuar tek shtëpia e një shoqeje dhe i kishte vënë në dukje papastërtitë.

“Për mua shtëpia është oazi i qetësisë dhe nuk dua të më shqetësoj njeri. Por unë  vetë shkoj tek shtëpitë e të tjerëve dhe bëj ligjin, shkova tek shtëpia e Ingrid Gjonit dhe i hapa live frigoriferin, i kontrollova çdo cep të shtëpisë. Madje takova një shoqen time, që jeton në Itali, shkova në shtëpinë e saj dhe i thash, o zemra mos ke marrë pastruese, pse më tha, po shiko pak ato merimangat në tavan”, tha duke qeshur gazetari.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *