Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Basha rikthehet në çadër mes brohoritjesh, shoqërohet nga bashkëshortja

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është rikthyer në çadrën e ngritur pranë Kryeministrisë. Ai qëndroi me protestuesit gjatë natës, deri në 04:00, për t’u rikthyer rreth orës 10:00 të paradites së sotme.

Sapo ka mbërritur, ai është takuar me disa prej qytetarëve që i janë bashkuar kësaj proteste, të cilët e kanë pritur me ngazëllim. Ai është takuar me ta përpara Kryeministrisë.

Mësohet se në këtë vizitë të sotmen, ai shoqërohet nga bashkëshortja e tij.

“Ky është parlamenti dhe parlamenti jeni ju. Kjo është çadra e lirisë. Nuk do të lëvizim nga këtu, qeveria nuk duhet të vijë më në pushtet.”, mësohet t’u ketë thënë ndër të tjera ai protestuesve duke i motivuar.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1166″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *