FlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Ballë përballë, Sali Berisha ia thotë troç Edi Ramës: Kruhesh nga kokaina!

Berisha I ka kujtuar ballë përballë pa pikë droje se kruhet nga kokaina.

“Pse kruhet gjithë kohën që flet Edi Rama. Për shkak te kokainës !’’, i tha Berisha nga foltorja.

‘’Simpomat e mbidrogës së kokainës. Cështje personale jo. Drogën shiptare të sotme me vizat e kokainës.’’, vazhdoi më tej ai.

FJALA E PLOTË E BERISHËS

“Në pamje të parë ka dhe një aspekt gjysëm komik, por mediat nuk e shtrojnë për komedi. Pse kruhet kur flet Edi Rama? Ka vetëm një shkak dhe kjo është kokaina.  Lexoni që të gjithë, edhe ju që jeni këtu dhe e keni provuar, iu njoh që në fytyrë. Lexoni simtomat e mbidozës së kokainës. Ju mund të thoni se kjo është një çështje personale por jo. Ky ka zgjedh të kalojë drogën shqiptare të sotme me vizën e kokainës.”

(B.N/SHUPLAKA)

 

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.