Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Babai i Alvinit: Ka shumë plagë, ka frikë se mos e braktis. Gjyshi: I kishte kërkuar Afrimit të më takonte

Babai i Alvin Berishës, Afrimi ka treguar detaje nga momentet e para që ka takuar me djalin e tij.

Në një intervistë për “Open”, Afrimi ka treguar se i biri ka jetuar në kushte tejet të vështira dhe se tani po përpiqet që ta ndihmojë që mësohet me ambientin e ri.

Alvinin e mora por kam edhe dy fëmijë atje. Dumanët. Evën dhe Indritin. Do bëj çmos për t’i marrë. Ata janë kujdesur për Alvinin. Eva e ka gjetur. Janë tek çadra 27. Ajo vajza e ka parë Alvinin dhe më ka thënë që është mirë. Alvini mendonte se kur e pashë të plagosur nuk e doja më, e prandaj e lashë. Edhe tani nuk më lë që t’ja shikoj trupin. Ka shumë plagë. Nuk e di përse nuk më lë që ta shoh, ndoshta mendon se nuk e dua më,”-tha Berisha.

Gjyshi i tij ishte shumëi emocionuar teksa tregoi emocionet e takimit.

“Kur erdhi e më pa tek shkallët, mu hodh në qafë, më përqafoi dhe tha gjyshi. Unë e përqafova dhe e putha në dy faqet. Gëzimi ishte shumë i madh. Më kishte mbajt mend edhe në Siri se edhe atje i ka thënë Afrimit më ço tek gjyshi”- u shpreh gjyshi i Alvin.

Afrim Berisha e nisi fjalën e tij në Open duke falenderuar presidentin Meta dhe kryeministrin Rama.

Presidenti Meta më ka thanë, do bëj të pamundurën për ta kthyer. Kryeministrit i kam shkruar dhe më ka kthyer përgjigje, duke më thënë që po punohet- tha Afrim Berisha.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *