Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Ptuu farë e keqe rilindase”, avokati Manushaqe zbulon skandalin e drejtuesve: Shoqërojnë vajza në 11 të natës se shajtën kryeministrin

Avokati Artan Manushaqe ka zbuluar një skandal që po ndodh në kryeqytet me drejtorët e policisë. Në një reagim në Facebook thotë se janë shoqëruar në komisariat disa vajza dhe aktivistë që kanë sharë “kryeministrin”.

Avokati e cilëson këtë një shkelje të ligjit dhe i quan “rrugacë” policët, të cilët sipas tij kanë shoqëruar vajza në 23:00 të darkës. Teksa i thotë “farë e keqe rilindëse” Ramës, avokati Manushaqe shton se të gjithë do të vihen para përgjegjësisë penale në zgjedhjet e 25 Prillit.

Reagimi i plotë: Jane disa drejtora policie ketu ne Tirane qe meren me shoqerimin ne polici te vajzave dhe aktvisteve pse kane share “kryeministrin” duke menduar dhe vepruar ne shkelje te ligjit dhe duke u sjellje si rrugacer e cuba! Pervecese do viheni para pergjegjesise penale mbas 25 Prillit por cfare keni mbjelle do te korroni, mos harroni edhe sipas zakonit !

Mos u merni me vajza qe e nxjerin buken e gojes me dinjitet duke i shoqeruar ne oren 23:00 te darkes, qelbesira, perversa!

Ky mortje kryeminister, dhe kete mercenare, do perfundojne shume keq, fati i Gedfit poshte ures do ju duket lule pas Plebishitit te Sovranit mbas 25 Prillit 2021! Ptu fare e keqe rilindase..! (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *