FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ava Max kap mat burrin duke e tradhëtuar

Këngëtarja shqiptare, Amanda Koci e njohur me emrin artistik Ava Max, në vidioklipin e saj të fundit ka trajtuar temën e tradhëtisë.

Në  videoklipin me titull “Torn” Ava shfaqet si një heroinë që hidhet në aksion.

“Videoklipi Torn ishte ëndërr e kthyer në realitet. Më duhej të udhëtoja si një superheroinë që të konfortohem me bashkëshortin tim tradhëtar. Dua që të gjithë gratë e botës të kuptojnë se ato e kanë fuqinë” – u shpreh Ava rreth videoklipit.

Ky klip drejtohej nga regjisori I Britny Spears dhe Taylor Swift, Joseph Kahn.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *