Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Autoritet gjermane shokohe nga dasmorët shqiptarë, e vështirë për t’u besuar se çfarë u gjetën në makina

Autoritet në Hamburg kanë ndaluar disa dasmorë shqiptarë dhe mund të thuhet se janë shokuar pas kontrollit që u kanë bërë. Kjo pasi u kanë gjetur bomba tymuese, gëzhoja fishekësh dhe “mall”.

Kanë qenë qytetarët gjermanë, ata që kanë njoftuar policinë pasi kishin dëgjuar zhurma të ngjashme me ato të të shtënave me armë .

Bëhet e ditur se më pas autoritet gjermane kanë ndaluar  20 makina të dasmorëve shqiptarë në afërsi të stacionit hekurudhor Dammtor. Ende nuk dihet nëse gëzhojat që janë gjetur kanë lidhje me të shtënat.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *