Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Arrestohet 45-vjeçarja pasi rrahu nusen e vëllait. Motra tjetër nxjerr armën…

Njëra e rreh, tjetra e kërcënon me armën nusen e vëllait. Pas denoncimit policia prangos kunatën 45 vjeç dhe procedon tjetrën.

Policia njofton se në pranga ka rënë Sh.D, 45 vjeçe, banuese në Dibër të Madhe. Si dhe u procedua penalisht në gjendje të lirë shtetasja Z.M, 31 vjeçe, banuese në Kukës (motra e shtetases Sh.D).

Arrestimi i saj u bë pasi për motive të dobëta ka ushtruar dhunë fizike ndaj nuses së vëllait të saj shtetases A.D 28 vjeçe banuese në Dibër. Në konflikt është përfshirë edhe shtetasja Z.M e cila ka kanosur me armë gjahu, pa fishek shtetasen A.D.

Arma e gjahut, në momentin e sekuestrimit rezultoi pa fishek. Arma është me leje dhe në pronësi të babait të dy motrave. Materialet proceduriale do ti referohen Prokurorisë Dibër për hetime të mëtejshme.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *