Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Arrastiset nga burgu i Rrogozhinës i burgosuri

Një i burgosur është arratisur nga burgu i Rrogozhinës.

Sipas burimeve, mësohet se personi i arrastuar nuk është kthyer në burgun e Rrogozhinës, pas përfundimit të orarit të lejes së dhënë.

Policia po punon për gjetjen e të burgosurit dhe ta rikthej atë në qeli për të kryer dënimin.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close