Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Arkivoli i babit tim kaloi përballë maternitetit”, rrëfehet Topalli: E linda vajzën ditën që vdiq im atë

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli si rrallë herë ka treguar detaje që nuk i kishim dëgjuar asnjëherë për jetën e saj.

Duke folur për ardhjen në jetë të nipit të saj, Topalli kujtoi edhe momentet e vështira kur ka lindur vajzën Megi. Ajo rrëfeu tek emisioni “Rudina” se e ka lindur vajzën ditën që babai i saj kishte ndërruar jetë. Sipas Topallit, lindja u përshpejtua për shkak të kësaj ngjarjeje.

“Ardhja e Megit në jetë ka ardhur në një mënyrë të pazakontë. Unë e kam lindur ditën e varrimit të babit tim. Lindja e saj ndodhi pak orë pasi ai vdiq, domethënë u përshpejtua nga kjo që ndodhi. E mbaj mend atë ditë me shumë emocion. Mbaj mend që arkivoli i babit tim kaloi përballë martenitetit. Janë këto ngjarje që të bëjnë të shikosh ndryshe jetën, për më shumë mirëkuptim në familje dhe harmoni”, tha ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *