Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Analisti zbulon sekretet e Ramës: Poshtë shtëpisë ka tunele, ruhet nga lufta bërthamore

Analisti Arjan Çurri ka deklaruar pak minuta më parë se kryeministri Edi Rama e ka ndërtuar shtëpinë e tij me tunele, me qëllim që të ketë mundësi të ruhet nëse shpërthen një luftë bërthamore.

Duke folur në studion e emisionit “Zonë e Lirë”, Çurri u shpreh se Rama ka më shumë informacione dhe prandaj ruhet.

“Rama ka informacion që ne se kemi, Rama dhe në rast të luftës bërthamore është i sigurt tek ajo shtëpi. Më kanë thënë që poshtë shtëpisë ka tunele që ruhet nga lufta bërthamore”, tha Arjan Çuri.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *