Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Ata zotërinjtë vënë partinë mbi gjithçka”, gazetari plas pamjet, ja “bòmba me sahat” për shpërthimin e Covid-19

Gazetari Shpëtim Zinxhiria, përmes një video të postuar në profilin e tij në facebook, ka pasqyruar situatën brenda ambasadës greke në Athinë. Siç shihet dhe nga pamjet numri i personave që presin të marrin shërbimet e ambasadës është tepër i lartë. Distanca sociale nuk respektohet dhe për këtë arsye gazetari në mbishkrimin e tij e përkufizon ambasadën shqiptare si një ‘bòmbë me sahat’ për shpèrthimin e Covid-19. Këtë video Zinxhira ia dedikon atyre zotërinjve që venë partinë mbi gjithçka.

Postimi i plotë: Video …!
Dje publikuam fotografi jashte godinës, ndërsa sot nje video për ata zoterinjë që venë partinë mbi gjithçka…!.
A është kjo sjellje në kohë pandehmie një “bòmbë me sahat” për coronavirusin brenda ne ambientet e ambasadës ?

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *