Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Alvin i lirë,” Presidenti Meta reagon pas nxjerrjes së 11-vjeçarit nga kampi

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për lirimin e 11 vjeçarit Alvin Berisha nga kampi famëkeq. Në një postim në Facebook, Meta ka shpërndarë video-n e publikuar gjatë kohës që Alvin po ikte për në Liban.

Meta shkruan se është një lajm i mrekullueshëm që 11 vjeçari është tashmë i lirë.

“Alvini i lirë, një lajm i mrekullueshëm dhe i shumëpritur nga të gjithë!” shkruan presidenti Ilir Meta në postimin e tij.

 

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *