Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë në moshën 47-vjeçare

Aktorja e njohur amerikane, Cameron Diaz është bërë nënë në moshën 47-vjeçare dhe lajmin e bukur e ka dhënë sot me anë të një postimi në “Instagram”. Cameron ka sjellë në jetë një vajzë të cilës i ka vendosur emrin Raddix. Aktorja është bërë nënë pas 7 vitesh lidhje me kitaristin Benji Madden.

“Gëzuar Vitin e Ri nga familja jonë. Ne jemi shumë të lumtur, të bekuar dhe falenderues të fillojmë këtë dekadë të re duke dhënë lajmin se vajza jonë Raddix Madden ka ardhur në jetë. Ajo na ka marrë zemrat dhe e ka plotësuar familjen tonë.

Teksa jemi shumë të lumtur që e ndajmë këtë lajm, ndjejmë edhe një instikt të fortë për të mbrojtur privatësinë e të voglës sonë. Kështu që nuk do postojmë foto të saj apo të nxjerrim më shumë detaje, përveç faktit që ajo është shumë e lezetshme. Disa mund të thonë se ajo është perfekte. Nga familja jonë tek juaja ju dërgojmë urimet më të mira për Vitin e ri”, shkruan Cameron.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.