Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Aktorja bukuroshe turke për pak ditë martohet, ja ‘kushti’ për të ftuarit

Në datën 14 të këtij muaji aktorja e njohur turke Oyky Karayel do të celebrojë dashurinë e saj me këngëtarin turk Can Bonomo. Mësohet se ceremonia do të jetë shumë private dhe se çifti ju kanë vendosur disa rregulla të ftuarve.

Mediat turke raportojnë se ata ju kanë bërë me dije të ftuarve se fotot janë të ndaluara të publikohen dhe se dasma duhet të ngelet mes tyre.

Nga detajet e dasmës është zbuluar vetëm vendi ku do të zhvillohet dhe është pikërisht, Cesme, një vend bregdetar mjaft i vizituar

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *