Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident tragjik në Itali/ 3 shqiptarë në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë natës në zonën e Campanias, Itali.

Makina me 5 punëtorë, të gjithë shqiptar është përplasur dhunshëm dhe më pas kthyer përmbys.

Siç shkruajnë mediat italiane, tre prej shqiptarëve janë në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur ne Carditello. Makina ka dalë nga rruga dhe është përmbysur një zonë në kufirin mes Carditello dhe Casaluce.

Ende nuk ka të dhëna për identitetin e të plagosurve apo si ka ndodhur aksidenti.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur policia dhe zjarrfikësit që kanë nxjerrë të plagosurit, të cilët kishin mbetur të bllokuar në makinë.

Ata janë dërguar me urgjencë në spital dhe për 3 prej tyre, gjendja është e rëndë.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *