Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident tragjik, ndërron jetë 16-vjeçari shqiptar (FOTO & EMRI)

Një i ri shqiptar ka humbur jetën pasi u përplas nga një makinë tip “Peugeot” në Itali. Sipas raportimeve nga mediat fqinje bëhet me dije se viktima është Veismail James, 16-vjeç.

Po ashtu, mësohet se makina drejtohej nga një shtetase me kombësi jo italiane, e identifikuar si C.S.

Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit, por nga të dhënat paraprake dyshohet se drejtuesen e makinës mund ta ketë zënë gjumi.

Image

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *