Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident në rrugën e plazhit në Velipojë, një i vdekur

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti automobilistik.

Fax News raporton se ngjarja e rëndë sapo ka ndodhur në rrugën e plazhit në Velipojë.

Dyshohet s eka dhe persona të lënduar.

Mësohet se ambulance dhe zjarrëfikësja janë nisur drejt vendngjarjes.

(F.M/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *