Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksident në Dibër. Përplasen dy makina, plagoset rëndë çifti

Dy makina janë përplasur në Shupenzë, të Dibrës.

Raportohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe si pasojë çifti i bashkëshortëve kanë mbetur të lënduar.

E plagosura që është në gjendje të rëndë pritet që të niset drejt Tiranës.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *