AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Aksident i rëndë rrugor gjatë natës, plagosen 7 persona (Fotot)

Një aksident  ka ndodhur rreth mesnatës afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit në Kosovë.

Burime nga policia bëjnë me dije se nga ky aksident janë plagosur 7 persona që janë dërguar në Spitalin e Gjilanit ndërsa dëmet materiale janë të mëdha.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa nuk dihen ende identitetet e personave që kanë mbetur të plagosur.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *