Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Áksident i rëndë në Fier-Lushnje, mjeti del nga rruga, dëmtohet 23-vjeçarja

Një áksident ka ndodhur paraditen e sotme në áksin rrugor Fier Lushnje, ku si pasojë e daljes së një mjeti nga rruga, ka mbetur e dëmtuar një 23-vjeccare. Ajo është dërguar me urgjencë në spitalin e Lushnjes, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i pòlicisë:

Sot rreth orës 11:15, në áksin rrugor Fier- Lushnjë, në fshatin Vajkan, shtetasi F. P., 30 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Volksëagen” ka dalë nga rruga dhe si pasojë është dëmtuar pasagjerja, shtetësja L. S., 23 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje është grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *