Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashRajoniTe FunditTe Gjitha

Adoleshentja shqiptare e zhdukur prej muajsh në Greqi, thirrja e vëllait: Jepuni fund mundimeve tona, herën e fundit ajo hypi…

Aris Vasili, vëllai i 19-vjeçares shqiptare të zhdukur në Greqi, i bën thirrje rrëmbyesve të lirojnë motrën e tij.

Bëhet fjalë për vajzën e quajtur Artemis Vasili, e cila rezulton e zhdukur që nga 16 shtatori i vitit 2020.

I bëj thirrje rrëmbyesve të lirojnë motrën time. Jepuni fund mundimeve tona. Nëse Artemis do na dëgjonte, ajo do na kontaktonte.

Ditën e zhdukjes ajo tha që do të kërkonte punë. Herën e fundit ajo foli me nënën. Ne besojmë se ajo hipi në automjet dhe jo në autobuz.

Natën e zhdukjes shkuan në stacionin policor të Koropit ku raportuam zhdukjen”, u shpreh vëllai i saj.

 

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *