Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Kam dashur që të káp nusen e djalit, por nuk kam mundur”, zbardhen detaje të reja për 65-vjeçarin, e mítura në Babrru ndryshon banesë

Rrëfimi i 15-vjeçares së áb.uzuar nga Abaz Dogu ka nxjerrë në pah një tjetër detaj trônditës. 65-vjeçari i ka rrëfyer të miturës se ka dashur të kryejë marrëdhënie me bashkëshorten e djalit të tij por nuk ka mundur ta arrijë këtë gjë.

Vajza e ka rrëfyer këtë fakt, duke treguar një bisedë me bashkëshorten e áb.uzuesit të saj, në dosjen hètimore.

“Në lidhje me bashkëshorten e shtetasit Abaz, vajza tregon se ajo e ka pyetur nëse Abazi ka marrë ndonjë gocë, ndërsa Abazi me ka treguar se kam dashur të kap nusen e djalit por nuk kam mundur”, ka rrëfyer vajza.

Dogu u shfaq dje në gjykatë me kokën e mbuluar me duar për të shmángur daljen në kamerat e pranishme në sallë.

Familja e vajzës është larguar nga Paskuqani për t’u zhvendosur në një tjetër zonë, për shkak të gjendjes së rë.nduar të vajzës, por edhe për të shmangur ndonjë hák.marrje të mundshme për shkak se shtëpia e saj dhe e ábùzuesit janë shumë pranë njëra-tjetrës.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *