Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashMotiTe FunditTe Gjitha

A do të ‘ndahet’ dimri nga vera? Sinoptikanët japin alarmin

Ky është parashikimi i motit për orët në vazhdim!

Pasditen e sotme dhe nesër, datë 25 qershor,  në qarkun Vlorë pritet të ketë reshje mesatare dhe lokalisht intensive të cilat do të shoqërohen dhe me shtrëngata.

Kurse në shumicën e qarqeve të vendit, reshjet priten të jenë të dobëta dhe lokalisht mesatare. Edhe në qarkun Kukës ato do të shoqërohen dhe me shtrëngata.

Ditën e nesërme temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 26 °C
në vendet e ulëta: 16 / 27 °C
në vendet malore: 10 / 19 °C

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.